تبلیغات
همه چیز درباره ی کنکور 90 - تاثیر سال چهارم دبیرستان در کنکور 90


             تبلیغات

www.konkur90.ir
پایگاه اطلاع رسانی کنکور90


             تاثیر سال چهارم دبیرستان در کنکور 90

ئیس سازمان سنجش آموزش کشور در تشریح آخرین تصمیمات برای کنکور سال 1390 از بررسی تأثیر دروس سال چهارم دبیرستان در کنکور 90 در جلسه کارگروه ماده 4 قانون حذف کنکور خبر داد و گفت: جلسه این کارگروه هفته جاری به ریاست وزیر علوم برگزار می شود.
محمدحسین سرورالدین در گفتگو با مهر افزود: در جلسه کارگروه ماده 4 قانون حذف کنکور که هفته جاری به ریاست وزیر علوم برگزار می شود برای کنکور 90 تصمیماتی اتخاذ می شود.وی اظهار داشت: در حال حاضر برای کنکور 89 تنها نمرات سوم متوسطه را ملاک قرار می دهیم اما با توجه به حذف پیش دانشگاهی باید مشخص شود برای کنکور سال 90 دروس سال چهارم دبیرستان ( پیش دانشگاهی ) نیز جزء سوابق تحصیلی محسوب می شود یا خیر.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان این که جلسات کارگروه ماده 4 قانون حذف کنکور باید برای حذف کنکور بسترسازی کند و شیوه جایگزین را کنکور را برای پذیرش دانشجو تعیین کند ، گفت: از این رو در هفته جاری برخی از برنامه ها برای کنکور سال 90 مشخص می شود.
سرورالدین در پاسخ به یکسان سازی دروس عملی و تأثیر آن ها در کنکور نیز گفت: سوابق تحصیلی باید به درستی تعریف شود و به صورت دروسی باشد که بتوان آن ها را در یک زمان واحد و به صورت سراسری برای همه انجام داد لذا برای نحوه تأثیر دروس عملی در کنکور نیز باید برنامه مشخصی تصویب شود.

http://seyghalan.com/upload/baner1.gif
نویسنده: داوطلب کنکور90 | تاریخ: سه شنبه 1 تیر 1389 - 07:43 ب.ظ | نظرات () و پایگاه اطلاع رسانی کنکور90

پایگاه اطلاع رسانی کنکور90
             اخرین مطالب ارسالی
:: اطلاعیه
:: دلهره‌های بعد از كنكور
:: آیا میدانید که؟
:: تاریخ تولد دوستانتان را حدس بزنید!
:: تأثیر نمرات پیش دانشگاهی در کنکور90
:: حذف کنکور
:: سطح دشواری سوالات كنكور 89 همانند سال گذشته است
:: کنکور
:: حذف کنکور
:: تاثیر سال چهارم دبیرستان در کنکور 90
:: بسم الله